Akademia dla Rodziców to cykl warsztatów dla każdego, kto szuka sposobu na nawiązanie głębszych relacji z dziećmi lub wychowankami, konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z trudnościami wychowawczymi.

Jeśli chcesz zobaczyć siebie jako mamę lub tatę z innej perspektywy, zapisz się na cykl warsztatów dla rodziców nieidealnych.

Podczas spotkań dowiesz się, jak znaleźć w sobie siłę i energię do bycia rodzicem autentycznym, na własnych zasadach, z własnymi wartościami, bez ciśnienia na perfekcję 🙂

Dzięki metodom coachingowym dostrzeżesz i nazwiesz swoje dobre strony, rozwiniesz je i nauczysz się korzystać z nich w relacji z własnym dzieckiem.

Wyeliminujesz niechciane nawyki i wzmocnisz te pozytywne.

Program został zainspirowany książkami Adele Faber i Elaine Mazlish, a przede wszystkim: "Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły".

Zajęcia są prowadzone tak, by uczestnicy mogli jak najwięcej doświadczać i ćwiczyć nowe umiejętności. 

Prowadząca: Aleksandra Kosman. 

Jestem trenerem, coachem, pasjonatką rozwoju własnego i towarzyszenia w rozwoju innym. Moją ulubioną mocną stroną jest moja dobra energia i głównie na niej bazuję podczas pracy. Uważam, że nie ma jednej prawdy wychowawczej, a siła dobrego wychowania tkwi w pewności siebie i spokoju wewnętrznym rodzica, który wierzy w swoje dziecko, ale także dba o własne potrzeby. 

Bliske mi są metody pracy z metaforą. Korzystam z narzędzi Points of You®, które wspaniale poszerzają perspektywę i pokazują nowe możliwości.

Prywatnie jestem mamą Agaty (7 l.) i Filipa (9 l.).

Jak się zapisać?

Wyślij poniższy formularz, napisz do mnie na facebooku
lub odezwij się na czacie w prawym dolnym rogu ekran,
chętnie odpowiem na Twoje pytania!

Aleksandra Korpysa

Aleksandra Kosman

Trener, coach

Dzięki warsztatom:

  • wyluzujesz 🙂
  • spojrzysz na siebie i swoją rodzinę z nowej perspektywy
  • dowiesz się, jakim chcesz być rodzicem i jak to zrobić